JOŠ 1 DAN ZA POTVRDU UPISA U 1.RAZRED

Autor: Igor Radanović, 1. 7. 2014.

Učenici koji su ostvarili pravo upisa u neko od naših zanimanja  svoj  upis  potvrđuju  vlastoručnim  potpisom  i  potpisom  roditelja/skrbnika  na UPISNICI  dostupnoj  na  mrežnoj  stranici: www.upisi.hr,  koju su  dužni

dostaviti  u  NAŠU školu  18.7.2014. od 9.00 do 13.00 sati.

Tek nakon  što  učenik  potvrdi  svoj  upis dostavom upisnice u školu,  upisan  je u  I.  razred.
Ako  učenik  zbog  opravdanih  razloga  nije  u  mogućnosti  u  gornjim  rokovima  dostaviti  upisnicu, dužan  ju  je  dostaviti  njegov  roditelj/skrbnik.

Pored upisnice učenici OBVEZNO trebaju donijeti liječničku svjedodžbu MEDICINE RADA (ne potvrdu obiteljskog liječnika) o zdravstvenoj sposobnosti pohađanja TOČNO određenog programa u koji se upisuju.

VAŽNO! Kandidati  koji  u  školu  ne  dostave  upisnicu  i  svjedodžbu  medicine  rada  do 18.7.2014. do 13 sati gube  pravo  na  upis  i  upućuju  se  na  sljedeći  upisni  rok (jesenski). Ako tada bude slobodnih mjesta.

-------------
ZDRAVSTVENI UVJETI ZA UPIS

1.    TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

Zdravstveni zahtjevi obrazovanja/zanimanja: Uredan vid, stereovid i raspoznavanje boja, uredan sluh, uredno kognitivno, emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje, uredna funkcija mišićno-koštanog sustava.

Potreban dokument: liječnička svjedodžba medicine rada

Kontraindikacije: Oštećenje funkcije vida, neraspoznavanje boja, nedostatak stereovida, gluhoća ili teža nagluhost u govornom području, kronični poremećaji koji remete kognitivno, emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje, kronični poremećaji koji remete funkciju mišićno-koštanog sustava.

2.    ELEKTROTEHNIČAR

Zdravstveni zahtjevi obrazovanja/zanimanja: Uredan vid, stereovid i raspoznavanje boja, uredan sluh, uredna ravnoteža i stabilno stanje svijesti, uredno kognitivno, emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje, uredna funkcija mišićno-koštanog sustava, uredna funkcija srčano-žilnog i dišnog sustava.

Potreban dokument: liječnička svjedodžba medicine rada

Kontraindikacije Oštećenje funkcije vida, neraspoznavanje boja, nedostatak stereovida, gluhoća ili teža nagluhost u govornom području, kronični poremećaji koji remete kognitivno, emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje, kronični poremećaji koji remete funkciju mišićno-koštanog sustava, kronične bolesti koji trajno remete funkciju srčano-žilnog i dišnog sustava, te kronične poremećaji koje mogu dovesti do gubitka svijesti i/ili poremećaja ravnoteže.