> O ŠKOLI
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA - SPLIT

Programi škole realiziraju se u 16 učionica ukupne površine 895 m2; u 8 laboratorija (četri laboratorija računarstva, laboratorij elektronike, osnova elektrotehnike i mjerenja, elektroenergetike i automatike) ukupne površine 418 m2, u laboratoriju za slobodne aktivnosti ukupne površine 32 m2, u učionici-laboratoriju fizike površine 70 m2 ...

... i u 3 radionice (radionica za ručnu obradu materijala, elektrotehnička radionica i elektronička radionica) ukupne površine 293 m2.

Uz atrij tu su i zbornica, uredi za administrativno osoblje i arhiva te kabineti nastavnika.
Pored navedenih prostora škola raspolaže i vlastitom knjižnicom ukupne površine 60 m2.
Knjižnica Elektrotehničke škole koja je ujedno i čitaonica oformljena je krajem 2004. godine.
  Riječ je o knjižnici otvorenog tipa koja je zamišljena i kao čitaonica s cijelim nizom sadržaja kojima učenici škole imaju slobodan pristup od časopisa do enciklopedijskih priručnika.
Rad unutar knjižnice organiziran je u jutarnjoj smjeni koju pokrivaju dvije knjižničarke. Usluge knjižnice prema evidenciji koristi gotovo 500 korisnika (učenika, profesora i nenastavnog osoblja), a knjižnica broji preko 6.400 knjiga (tehničke i popularno znanstvene literature, školske lektire, a posjeduje i lijepu referentnu zbirku). Knjižnica redovito dobiva i nove časopise (desetak naslova koji pokrivaju različita područja).
Radno vrijeme knjižnice: svaki radni dan od 8.00 - 13.00 sati.

RAVNATELJ ŠKOLE

Ravnatelj škole je mr. sc. Igor Radanović

ŠKOLSKI ODBOR
1. Dušan Vuletićdipl. teolog (predstavnik nastavnika) - predsjednik
2. Sanio Bečić, dipl. ing. (predstavnik radnka)
3. Darija-Marija Jelić
dipl. ing. (predstavnik nastavnika)
4. Davor Malenica (predstavnik roditelja)
5. Ante Penić (predstavnik osnivača)
6. Ante Bašić (predstavnik osnivača)
7. Mijo Dropuljić (predstavnik osnivača)

UČENICI
Školu pohađa ukupno 483 učenika/ca u 20 razrednih odjeljenja.

ORGANIZACIJA RADA
Nastava se izvodi tijekom petodnevnog radnog tjedna u jutarnjoj smjeni.
Započinje u 8.00 sati i traje najdulje do 14.50 sati.

Obrazovanje odraslih i slobodne sktivnosti izvode se u poslijepodnevnoj smjeni.

RADNO  VRIJEME:
- nastavnici rade po rasporedu sati;
- pedagoginja radi od 7.30 do 15.30 sati, poslijepodne po prethodnom dogovoru;
- učenička referada radi sa strankama od 8.30 do 14.00 sati, srijedom od 17.00 do 19.30 sati,
- ravnatelj radi od 7.30, do 15.00, a četvrtkom od 17.00 do 19.30 sati,
- knjižnica radi sa strankama radnim danom od 8.00 do 13.00 sati.

DNEVNI  ODMOR:
- nastavničko osoblje – po dnevnom rasporedu (veliki odmor od 10.25 do 10.45 sati)
- tajnik, administrator i računovođa – od 9.45 do 10.15 sati.
U slučaju potrebe, vrijeme odmora se prilagođava.

----

Prema Općoj uredba o zaštiti podataka (engleski General Data Protection Regulation - GDPR) za obradu osobnih podataka odgovorna je Elektrotehnička škola Split.

----

Elektrotehnička škola Split / Teslina 2, HR-21000 Split / ss-elektrotehnicka-st.skole.hr / ured@ss-elektrotehnicka-st.skole.hr