Održana radionica za nastavnike „Innovative hands-on research classrooms with Go-Lab“

Autor: Tina Madunić, 2. 11. 2016.

U našoj školi je 27. listopada 2016. godine održana radionica za nastavnike „Innovative hands-on research classrooms with Go-Lab“.

Predavač je bila dr. Rosa Doran, fizičarka i astronomkinja koja je zadnjih deset godina svog profesionalnog rada posvetila edukaciji nastavnika. Nastavnike je uputila na poseban način  izvođenja  nastave astronomije uz korištenje  online znanstvenog laboratorija za istraživačko učenje u školama. Na vrlo zanimljiv način i uz poticajne primjere, pokazala je okupljenim nastavnicima kako poboljšati nastavu i potaknuti učenike na istraživačko i suradničko učenje. Bilo nam je zadovoljstvo organizirati ovaj događaj. Sretni smo jer smo bogatiji za novo poznanstvo i nova saznanja koja će pridonijeti uspješnijoj nastavi.

RD_slika.jpg (26.00 KB)
RD-slika_2.jpg (44.14 KB)