7.veljače - Dan sigurnijeg interneta

Autor: Tina Madunić, 6. 2. 2017.

Svake veljače udruženje Insafe/INHOPE uz potporu Europske Komisije organizira Dan Sigurnijeg Interneta kojemu je cilj promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe online tehnologije i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima.

Sudjelujte u kvizu znanja na stranici www.dansigurnijeginterneta.org u utorak, 7. veljače 2017. i tako obilježite ovaj važan datum (uz mogućnost osvajanja nagrada).

Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca tisuće ljudi diljem svijeta se udruže kako bi sudjelovali u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

Više o sigurnosti na internetu i materijale za učenike, nastavnike i roditelje možete pronaći na stranicama Centra za sigurniji internet.