Božićni turnir u stolnom tenisu

Autor: Tina Madunić, 21. 12. 2017.

Božićni turnir naše škole u stolnom tenisu održan je 18.12.2017. u školskoj dvorani.

Interes učenika za turnir je bio velik - nakon prijava turniru su pristupila 24 učenika.  Natjecali su se po kup sistemu, na ispadanje.
Nakon okončanih mečeva tri najbolja učenika su bili: Tonči Mikšić (1.A), koji je izvlačenjem prošao direktno u finale te Ivan Bekavac (2.E) i Luka Katić (3.E).

Bekavac i Katić su odigrali sjajan meč u polufinalu u kojem je bolji bio Bekavac.

U finalnom meču između Mikšića i Bekavca bolji je bio Mikšić te tako postao prvak škole u stolnom tenisu za ovu školsku godinu.
Čestitamo svim sudionicima turnira i zahvaljujemo na korektnom ponašanju i velikom odazivu.

prof. Dario Mikas

Stolni_tenis_-_pobjednik_turnira.jpg (696.58 KB)