Natjecanje iz informatike (INFOKUP 2018)

Autor: Tina Madunić, 23. 3. 2018.

Ovogodišnje natjecanje učenika srednjih i osnovnih škola održano u Primoštenu (hotel Zora) u trajanju od 13.03-16.03.2018, nije prošlo bez učenika naše škole.

U kategoriji Razvoj softvera naši učenici s kolegama iz splitske Matematičke gimnazije bili su članovi dvaju timova, Beeble i LiftOff. Učenik Dražen Barić (ETŠ) član je LiftOff tima koji je osvojio drugo mjesto na takmičenju iza tima Traveller iz zagrebačke 15. gimnazije. Stipe Lelas (ETŠ), Josip Svalina (ETŠ) i Zvonimir Delaš članovi su Beeble tima koji je za svoju aplikaciju „pametne“ knjižnice osvojio četvrto mjesto od ukupnih osam.

Bravo momci!

IMG_2213.jpg (2.41 MB)