Naša Škola je i ove godine sudjelovala na Danu srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije

Autor: Tina Madunić, 16. 5. 2018.

Radi se o manifestaciji čiji je glavni cilj na jednom mjestu dati sve korisne informacije na temelju kojih će učenici moći donijeti kvalitetnu odluku o nastavku svog obrazovanja. Predstavilo se više od 40 škola koje su u izravnom kontaktu pružale informacije o nastavnom programu te načinima upisa u njihovu školu. Naši učenici i učenice, uz pratnju nastavnika, spremno su odgovarali na mnogobrojna pitanja o Elektrotehničkoj školi Split.

Osim škola predstavile su se i važne institucije poput Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore i Zavoda za zapošljavanje s važnim informacijama iz gospodarstva te potrebama hrvatskog gospodarstva i obrtništva u odnosu na obrazovanje i znanja kojima se učenici pripremaju za buduća profesionalna zanimanja. Okupljeno mnoštvo pozdravio je župan Blaženko Boban koji je posebno naglasio potrebu za strukovnim zanimanjima.

IMG_20180512_123414.jpg (577.75 KB)