Sretno maturantice i maturanti!

Autor: Tina Madunić, 2. 7. 2021.

U utorak, 29. lipnja svečanom podjelom svjedodžbi ispratili smo generaciju maturanata 2020./2021.

Uz malenu dozu nostalgije osvrnuli smo se na naše zajedničke četiri godine koje uvijek nekako „začas“ prođu ali prvenstveno smo osjećali zadovoljstvo i ponos.

Ponosni smo na naše maturantice i maturante s kojima smo živjeli mnoge lijepe ali ponekad i teške trenutke te zajedno svjedočili ljepotama i izazovima odrastanja. Suočili smo se s novim situacijama, novim načinima školovanja i dokazali da smo prilagodljivi ali i da smo najsretniji kad smo u školi, zajedno, „uživo“.

Ovom prilikom pohvalili smo i nagradili učenice i učenike koji su se istaknuli svojim radom i zalaganjem te se nadamo da će nastaviti u tom smjeru.

Još jednom čestitam i sretno dragi elektrotehničari, tehničari za elektroniku i tehničarke i tehničari za računalstvo!