ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Autor: Administrator , 7. 3. 2023.

Nakon provedenog školskog natjecanja iz engleskog jezika na kojem su sudjelovali učenici 2. i 4. razreda, na županijsku razinu, koja se održala 28. veljače 2023. u 1. gimnaziji Split , pozvano je čak  11 učenika iz naše škole.

To su Filip Akrap, Luka Biliškov i Ante Juranović iz 2D razreda, Bruno Bašić i Andrija Filipović iz 4C, Mario Klinčić, Jere Papić, Tino Pavlović i Hera Žuvela iz 4D, te Nikola Kurtović i Luka  Šunjić iz 4E.

Ovaj podatak je još posebniji time što je ukupan broj pozvanih maturanata bio 25, što znači da su naši maturanti činili skoro trećinu ukupnih natjecatelja iz cijele splitsko-dalmatinske županije.

Impressive, right?

Čestitamo svim natjecateljima na ostvarenim rezultatima, a posebno Heri Žuveli i Mariju Klinčiću koji su se plasirali na 3. mjesto.

Ivana Krce, prof.