NATJECANJE IZ INFORMATIKE SREDNJIH ŠKOLA SPLITSKO DALMATINSKE ŽUPANIJE

Autor: Administrator , 16. 3. 2023.

Učenici i timovi  Elektrotehničke škole - Split ostvarili su značajne rezultate u više kategorija na natjecanju iz informatike srednjih škola Splitsko dalmatinske županije.

U kategoriji razvoj softvera naši timovi pod vodstvom mentora prof. Ante Vlaha osvojili su prvo, drugo i treće mjesto.

Članovi prvog tima  „ Cromote“  su učenici: Luka Klišmanić, Dominik Oreč i Tin Šolić .

Članovi drugog tima „WeCollect“  su učenici: Mateo Juretić, Mihael Purar i Ivan Stepinac.

Članovi trećeg tima „Ilife“  su učenici: Bartul Kalinić, Luka Knežević i Domagoj Milardović.

U kategoriji Osnove Informatike prvo mjesto osvojio je učenik Duje Mihanović, a treće mjesto učenik  Roko Rajniš pod vodstvom mentora prof. Roka Brljevića.

smileyČestitamo učenicima i njihovom mentorimasmiley