Osvojeno prvo mjesto na rukometnom prvenstvu srednjih škola grada Splita

Autor: Administrator , 27. 3. 2023.

Rukometna sekcija Školskog sportskog   društva Elektrotehničar Elektrotehničke škole - Split osvojila je prvo mjesto na rukometnom prvenstvu srednjih škola grada Splita.

Nakon prolaska skupine s tri pobjede iz tri susreta na završnom turniru pobijedili su u polufinalu  3. gimnaziju rezultatom 19:8 te u finalu 2. gimnaziju s 18:9 te se plasirali na županijski finalni turnir.

Pod vodstvom prof. Daria Mikasa na natjecanju su sudjelovali učenici:

Duje Mihanović, Josip Petrović, Nino Topić, Marin Pavela, Matej Rogulj, , Mislav Dragun, Ivan Ninčević, Marijo Baturina, Marko Rastović, Roko Denegri, Mario Vrgoč, Marino Vukman, Vito Filipović, Petar Kristić, Roko Božić, Marino Mijanić, Damir Banić, Filip Baričević, Roko Gluhan, Luka Šunjić.

Voditelj Školskog sportskog društva Elektrotehničar

prof. Dario Mikas