Osvojeno prvo mjesto na rukometnom prvenstvu srednjih škola Splitsko dalmatinske županije

Autor: Administrator , 29. 3. 2023.

Rukometna sekcija Školskog sportskog društva Elektrotehničar Elektrotehničke škole - Split osvojila je prvo mjesto na rukometnom prvenstvu srednjih škola Splitsko dalmatinske županije.

U polufinalu  su pobijedili srednju školu "Hvar"  rezultatom 17:8. Nakon toga u finalnom dvoboju naši su momci pobijedili učenike srednje strukovne škole "Blaž Jurjev Trogiranin" rezultatom 18:10 te su se plasirali na državno prvenstvo.

Pod vodstvom prof. Daria Mikasa na natjecanju su sudjelovali učenici:

Duje Mihanović, Josip Petrović, Nino Topić, Marin Pavela, Matej Rogulj, , Mislav Dragun, Ivan Ninčević, Marijo Baturina, Marko Rastović, Roko Denegri, Mario Vrgoč, Marino Vukman, Vito Filipović, Petar Kristić, Roko Božić, Marino Mijanić, Damir Banić, Filip Baričević, Roko Gluhan, Luka Šunjić.

Voditelj Školskog sportskog društva Elektrotehničar

prof. Dario Mikas

smileyČestitke njihovom voditelju i igračima za prvo mjesto te za pokazano zajedništvo, borbenost i želimo im uspjeh i na državnom prvenstvu!smiley