DATUMI ZAPRIMANJA UPISNICA I OSTALE DOKUMENTACIJE POTREBNE ZA UPIS

Autor: Administrator , 6. 7. 2023.

Dostava upisnica u Školu, kao i POTVRDA DOKTORA MEDICINE RADA  za program (ZANIMANJE) u koji se učenik upisuje, uplata naknade:

POTVRDA UPISA-ljetni rok

- utorak, 11.7.2023. (od 9 do 12 sati)

- srijeda, 12.7.2023. (od 9 do 12 sati)

POPIS DOKUMENATA POTREBNIH ZA UPIS:

1. UPISNICA (popunjena i potpisana) - preuzeta sa stranice upisi.hr

2. LIJEČNIČKA SVJEDODŽBA MEDICINE RADA

za program (zanimanje) u koji je učenik upisan –   obaviti pregled prije dolaska na upis

3. Potvrda o uplati naknade za troškove obrazovanja ili uplata pri dolasku na upis u školu

4. Ispunjenu i potpisanu suglasnost za korištenje osobnih podataka koja školi omogućuje, između ostaloga, i objavu popisa učenika prvih razreda na web stranici.

Obrazac suglasnosti

5. Ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis - samo za kandidate s izravnim upisom (rješenje Ureda državne uprave o primjerenom obliku školovanja, stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje HZZ-a)

Ukoliko niste u mogućnosti osobno predati dokumentaciju u  gore navedenom terminu potvrde upisa, potrebne dokumente možete skenirati i poslati elektronskom poštom na e-mail adresu:

ured@ss-elektrotehnicka-st.skole.hr

Dokumentacija mora biti upućena s e-mail adrese roditelja/skrbnika i u poruci treba biti navedeno ime, prezime i kontakt broj roditelja.

UPISI DETALJNIJE