> eTWINNING

Provedeni projekti nagrađeni Europskom oznakom kvalitete

Autor: Darija-Marija Jelić, 9. 7. 2023.

eTwinning zajednica dodijelila je najboljim projektima u Europi najviša priznanja – Europsku oznaku kvalitete/European Quality Label.

Projekti koje su naši učenici i nastavnici proveli prošle šk. god. "Od učionice do zvijezda" (naša škola je nositelj ovog projekta) i "Programska rješenja zadataka matematike i fizike" dobili su ovu prestižnu nagradu.

To znači da su projektne aktivnosti učenika i nastavnika te suradnja s partnerima iz drugih Europskih škola zadovoljile sve postavljene kriterije te ocijenjene visokom ocjenom od više Nacionalnih eTwinning organizacija.

Nagrađeni projekti bit će predstavljeni na Europskoj školskoj obrazovnoj platformi.

Čestitke svim učenicima i nastavnicima koji su pridonijeli kvaliteti projekata!!!!