> eTWINNING

OBILJEŽAVANJE 100. DANA U ŠKOLI

Autor: Darija-Marija Jelić, 6. 2. 2024.

U sklopu aktivnosti međunarodnog eTwinning projekta 100. dan u školi 2024.,  7. I 8. veljače različitim aktivnostima obilježavamo taj dan i u našoj školi.

Program obilježavanja:

8. veljače u 8 sati u učionici 21,  dr.sc. Duje Čoko, izvanredni profesor FESB-a, a s ponosom ističemo i bivši učenik naše škole, održat će predavanje „Nanotehnologija u elektronici: Mooreov zakon u 21. stoljeću“.

Ovim otvorenim javnim događajem čiji je cilj popularizacija znanosti želimo našim učenicima i svim zainteresiranim posjetiteljima predstaviti napredak u izradi integrirane tehnike koji predstavlja pokretačku snagu tehnoloških i društvenih promjena.

Aktivnosti naših učenika u tjednu obilježavanja 100. dana škole predstavili smo u digitalnoj knjizi.

100.DAN_ETS.png (2.11 MB)
Pozivnica_predavanje_dr.sc._Duje_Coko.png (719.84 KB)