> eTWINNING

PROJEKT „WRITE YOUR OWN PUBLICATION“ NAGRAĐEN EUROPSKOM OZNAKOM KVALITETE

Autor: Darija-Marija Jelić, 6. 2. 2024.

Projekt kojeg su zajednički proveli učenici i nastavnici škola: Varšavska gimnazija iz Žiline u Slovačkoj, Škole Şehit Oguzhan Yaşar Anadolu Lisesi iz Etimesguta u Turskoj i Elektrotehničke škole Split, „Write your own publication“, eTwinning zajednica nagradila je Europskom oznakom kvalitete/European Quality Label.

Riječ je o najvišem priznanju koje se dodjeljuje projektima tijekom čije provedbe su projektne aktivnosti učenika i nastavnika te suradnja s partnerima iz drugih europskih škola zadovoljile sve postavljene kriterije te ocijenjene najvišom ocjenom od više nacionalnih eTwinning organizacija.

Projekt „Write your own publication“ je u potpunosti ispunio ishode - da učenici podijeljeni u međunarodne timove kreiraju publikacije (vodiče, internetske igre, kviz….) i na taj način razvijaju strukovne kompetencije, digitalne vještine, pismeno i usmeno izražavanje na engleskom jeziku te da surađuju s učenicima iz drugih škola i zemalja.

Čestitke učenicima 3.E razreda koji su sudjelovali u provedbi nagrađenog projekta!