> eTWINNING

Sudjelujemo u projektu „Matematika u korelaciji i ljubavi s…“

Autor: Darija-Marija Jelić, 1. 5. 2022.

Učenici 2.E i 4.C razreda naše škole sudjeluju u međunarodnom e Twinning projektu „Matematika u korelaciji i ljubavi s…“ koji je osmišljen kao most između drugih predmeta i matematike.

Kreirajući sadržaje koji povezuju matematiku s ostalim prirodnim naukama, učenici koriste različite WEB alate, sudjeluju u zajedničkom radu putem on- line radionica kroz koje se upoznaju s učenicima škola u projektu, njihovim nastavnim sadržajem i idejama primjene matematike i međupredmetne korelacije.

U sklopu projekta, učenici naše škole su kreirali korelacije: Matematika u  ljubavi s digitalnom logikom; Matematika u ljubavi s Internet of Things; Matematika u ljubavi s umjetnom inteligencijom.

Korelacije smo predstavili u zajedničkoj e knjizi koju uređuju svi sudionici projekta: e-knjiga „Matematika u korelaciji i ljubavi s…“

Za aktivnosti u ovom projektu nagrađeni smo oznakom kvalitete:

Naslovna.jpg (26.91 KB)
Oznaka_kvalitete_Korelacija.jpg (44.23 KB)