> eTWINNING

Međunarodni eTwinning projekt "Programerska rješenja zadataka matematike i fizike 2023."

Autor: Darija-Marija Jelić, 2. 4. 2023.

Učenici Elektrotehničke škole Split uključili su se u međunarodni eTwinning projekt "Programerska rješenja zadataka matematike i fizike 2023".

U sklopu nastave predmeta Programirljivi logički upravljači, u projektu sudjeluju učenici 4.C razreda.

Cilj projekta je da učenici:

-razvijaju logiku programiranja;

-primjenjuju i unaprjeđuju vještine programiranja programirljivih logičkih upravljača;

-primjenjuju znanje iz matematike i fizike kroz problemske zadatke programiranja PLC-a;

-funkcioniraju u timu;

-razvijaju vještine IKT;

-kroz panel diskusije razvijaju komunikacijske vještine i upoznaju učenike ostalih škola u projektu.

e_Book.png (693.51 KB)